Dokąd na wyjazdy snowboardowe latem?

Snowboard latem wcale nie jest rzeczą niemożliwą do wykonania. Jeśli dopada nas ochota na zimowe szaleństwo na stoku i poza nim, warto wybrać się na snowboard do Francji, Szwajcarii czy do Włoch! Bogaty program sportowo- rozrywkowy jest dostępny dla każdego. Nie pozostaje nic innego jak zebrać ekipę znajomych i skorzystać z wyjazdów snowboardowych w lecie. W jakie miejsca najlepiej jest się udać?

Zima nie musi być nudna!

Wiosną i latem patrzymy na świat optymistycznie. Wysokie temperatury, letnia garderoba i apetyczne lody bakaliowe. Zima natomiast wielu osobom kojarzy się głównie z mrozem, gorącą herbatą i wieczorami przy filmie. Czas to zmienić i posmakować sporej dawki adrenaliny za sprawą sportowych wyjazdów zimowych! Podczas takich wyjazdów snowboardowych nie można się nudzić. Są skrupulatnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Szkolenia snowboardowo-narciarskie odbywają się w małych, kameralnych grupkach, na różnym poziomie zaawansowania. Jeśli mamy chęć na kurs specjalistyczny, możemy doszlifować podstawy freestyle’u i jazdy w terenie. Dla osób głodnych certyfikatów czeka egzamin na I, II lub III stopień sprawności snowboardowej, który kończy się egzaminem. Pozytywny wynik upoważni do udziału w metodycznych kursach instruktorskich!

Z jakich form rozrywki można skorzystać na wyjazdach?

Na uczestników wyjazdu czeka szereg atrakcji, takich jak wykłady i pokazy filmowe, jazda na stoku czy video i foto coaching, który podniesie nasz progres w jeździe na desce. Jeśli jesteśmy rodzicami i chcemy wysłać dzieci na ferie zimowe, warto zdecydować się na przedszkole snowboardowo – narciarskie, które wypełni ich czas po brzegi! Jest skierowanie dla pociech w wieku od 3 do 7 lat, którzy pod okiem doświadczonych instruktorów nauczą się jazdy na desce i nartach. Nie musimy się martwić o sprzęt, ponieważ wypożyczalnia gwarantuje nam buty i deski z wiązaniami. Dobra zabawa w gronie przyjaciół to najlepsze, co może nam się przydarzyć, a liczne zabawy, gry i konkursy będziemy wspominać jeszcze w drodze do domu! Dla głodnych wrażeń późną porą czekają liczne imprezy, koncerty muzyczne, basen, strefa SPA, a nawet wieczory hazardu!

Gdzie na snowboard latem?

Biuro podróży z Mysłowic, czyli Szkoła Sportów Ekstremalnych Extreme Homies School to obozy dla dzieci i młodzieży, zielone i białe szkoły, a nawet wakacje dla studentów! Jeśli mamy chrapkę na zimę latem, warto zwrócić uwagę na takie miejsca jak francuskie Alpy, czyli Les Deux Alpes, Tignes i Val d’lsere. W Austrii czeka na nas Hintertux i Kaprun, z kolei Szwajcaria przyciąga ośrodkiem Saas Fee czy Zermatt. Włochy też są idealnym miejscem na snowboard latem, np. w Dolimitach i w południowym Tyrolu. Taki wyjazd to niezła zabawa na stokach, malownicze widoki oraz poznanie kultury i zwyczajów danego regionu.

Read Previous

W 2020 roku kierowcy będą znacznie bardziej narażeni na utratę prawa jazdy i kary finansowe. Sprawdź, co Cię czeka.

Read Next

Czy warto kupować używane części samochodowe?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *