Gdzie zlecić zabezpieczenie karoserii auta w Warszawie?

Niezależnie od tego, ile lat ma nasze auto, warto zastanowić się nad ochroną lakieru i zabezpieczeniem go przed przykrymi skutkami warunków atmosferycznych czy też szybkiej jazdy, o szkodach mechanicznych nie wspominając. Gdzie zlecić zabezpieczenie karoserii w Warszawie? Jedną z opcji jest firma Ziebart Polska, część amerykańskiego koncernu Ziebart International Corporation. Jej usługi znacząco przedłużają żywotność lakieru i sprawiają, że nawet do roku nie trzeba przejmować się nadmierną pielęgnacją samochodu. Ochrona lakieru to świetny wybór zwłaszcza dla osób, które mieszkają pod Warszawą i w drodze do pracy zdarza im się przejeżdżać przez nieutwardzone, ziemiste drogi. Odpryski bardzo szybko mogą negatywnie wpłynąć na stan karoserii, więc jej zabezpieczenie jest niezbędne, by obyło się bez przykrych niespodzianek już po krótkim czasie użytkowania.

Zabezpieczenie lakieru samochodu

Specjaliści z firmy Ziebart do perfekcji opanowali kompleksową usługę auto detailingu, która polega na całościowym zajęciu się stanem karoserii i wnętrza samochodu. Zabezpieczenie lakieru samochodu może mieć różną specyfikę. Począwszy od ochrony lakieru, która zabezpieczy powierzchnię przed starzeniem, utlenianiem, solą drogową, kwaśnym deszczem, śladami po owadach, promieniowaniem UV i ptasimi odchodami, kończąc na nowoczesnej nakładce hydrofobowej, która zapewnia ochronę przed wodą i brudem, a także przywraca głębię koloru i blask. Gdyby tego było mało, można pokusić się o ochronę lakieru specjalistyczną folią, która w pełni zabezpiecza karoserię przed rysami i uszkodzeniami mechanicznymi. Wpływa również zbawiennie na sam lakier, pozwalając utrzymywać mu się w doskonałym stanie przez lata. Okleić można cały samochód, lub tylko wybrane elementy karoserii.

Ochrona lakieru? Warszawa może stawiać na Ziebart

Powyższe usługi są oczywiście rozpatrywane indywidualnie, tak by jak najlepiej oddać potrzeby Klienta. Ochrona lakieru przewiduje cztery pakiety:

  • RENU-A-SHINE – delikatne polerowanie lakieru, nałożenie warstwy ochronnej i mocnej warstwy wosku, która zabezpiecza lakier. Po wszystkim nie musisz się martwić o pielęgnację samochodu przez trzy miesiące.
  • PROTECT-A-SHINE – unikatowa powłoka ochronna bazująca na wyselekcjonowanych żywicach, pozwala przetrwać nawet rok. Powłoka doskonale wypełnia mikroubytki lakieru, zapewnia lśnienie oraz głębie koloru, jakby samochód właśnie wyjechał z salonu.
  • DIAMOND GLOSS – po nałożeniu diamentowej ochrony, karoseria nie wymaga woskowania ani żadnych inny zabiegów przez rok.
  • NANO CERAMIC Z-GLOSS – zaawansowana powłoka ceramiczna, która zapewnia dodatkową ochronę przed agresywnymi środkami chemicznymi oraz promieniowaniem UV. Dzięki doskonałym właściwościom hydrofobowym, powłoka z łatwością odpycha brud i wodę.

Wyspecjalizowani auto detailerzy Ziebart posiadają wszelkie uprawnienia i doświadczenie, które umożliwia bezbłędne i profesjonalne wykonanie powyższych usług. Ściśle opracowane procedury i autorskie zabiegi, wyróżniają Ziebart na tle innych salonów. Jeśli w grę wchodzi ochrona lakieru, Warszawa spokojnie może na nich polegać.

Poprzedni artykuł

Renowacja silnika w motocyklu – o jakie części warto zadbać?

Następny artykuł

Jak zidentyfikować płyny i typowe wycieki w samochodzie?

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *