Lubisz proste zasady i atrakcyjne oferty? Skorzystaj z kredytu ulgowego!

Kredyt to obok leasingu najczęściej wybierana forma wsparcia finansowego na zakup nowego samochodu. Co warto o nim wiedzieć? Wyjaśniamy w poniższym tekście.

Pokrótce o  kredycie

Na początek warto wyjaśnić różnice między kredytem a bardzo popularnymi pożyczkami. Główna rozbieżność dotyczy celu. Decydując się na kredyt, musimy podać na co chcemy przeznaczyć pieniądze (w tym przypadku jest to nowe auto), natomiast w przypadku pożyczki nie jest to wymagane. Czy zatem druga opcja jest lepsza, gdyż nie wymaga się od nas żadnych deklaracji? Niekoniecznie. Przede wszystkim pożyczki charakteryzują się relatywnie dużym (nawet dwucyfrowym!) oprocentowaniem, które stawia klienta w dość niekomfortowej sytuacji.

Kredyt samochodowy na Renault

Bardziej proklienckie podejście spotkać można, przeglądając propozycje kredytowe. Szczególnie atrakcyjnie z punktu widzenia kredytobiorcy prezentują się oferty dealerów samochodów, którzy współpracują z podmiotami bankowymi. Czemu tak jest? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku, konkretne marki mogą stworzyć ofertę idealnie skrojoną pod preferencje i potrzeby swoich klientów.

Najważniejsze cechy kredytu ulgowego

Świetnym przykładem jest francuski koncern Renault, który w swoim bogatym portfolio usług posiada m.in. kredyt ulgowy – https://www.renaultfinansowanie.pl/kredyt-ulgowy. Czym charakteryzuje się to rozwiązanie? Do najważniejszych cech tej niezwykle atrakcyjnej oferty należą:

  • brak obligatoryjnej wpłaty własnej,
  • elastyczny okres kredytowania (od 24 do 72 miesięcy),
  • opłata przygotowawcza w wysokości 4%,
  • oprocentowanie już od 2,99%,
  • ubezpieczenie „RCI Bezpieczny Kredyt” w pakiecie,
  • możliwość finansowania dodatkowych usług (np. ubezpieczenia GAP lub rozszerzonej gwarancji).

Warto również dodać, że oferta kredytu ulgowego łączy się z promocyjnym ubezpieczeniem 3,9% na wszystkie modele samochodów z szerokiej gamy Renault. Zatem co wybrać? Kredyt czy pożyczkę? Zdecydowanie to pierwsze!

Poprzedni artykuł

Jak wybrać idealną kamerę do samochodu i nie przepłacić

Następny artykuł

Bezpieczeństwo w podróżach zagranicznych: No co uważać?

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *