Mercedes-Benz najlepszy w dbaniu o Klientów

Mercedes-Benz to marka luksusowa, oferująca samochody niezawodne i dopasowane do potrzeb współczesnego kierowcy. Cieszy zatem fakt, że została ona nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem w postaci Klucza Jakości.

Klient jest najważniejszy

Salony marki Mercedes-Benz zostały wyróżnione Kluczem Jakości. Oznacza to, że salony Mercedesa oferują najwyższą jakość obsługi Klienta w ASO (Autoryzowanych Stacjach Obsługi). Nagroda została przyznana salonom za rok 2019 w kategorii marek premium, na podstawie badania Kantar Garage Quality Check 2019.

Badanie Kantar Automotive to największe tego typu opracowanie, opisujące jakość oferowanych usług w ASO na polskim rynku. Konkurs odbył się po raz siódmy i w 2019 roku jego laureatem została marka Mercedes-Benz.

Najwyższe standardy i ciągły rozwój

Jak mówią przedstawiciele marki, bardzo cieszy ich taki obrót sprawy. Obsługa Klienta i wysoka jakość oferowanych usług jest podstawą każdej cieszącej się uznaniem firmy. To dzięki ciągłym innowacjom, w postaci chociażby kładzenia nacisku na dalszą cyfryzację procesu obsługi Klienta w salonie, Mercedes-Benz mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

AMG Brand Center w Gdańsku

W salonach Mercedes-Benz możesz umówić wizytę online czy elektronicznie zlecić naprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników luksusowych samochodów, razem z innowacjami w projektowaniu aut, zmieniają się też procedury w obsłudze Klienta. Mercedes zawsze idzie z duchem czasu.

AMG Brand Center w Gdańsku

Otwarty w 2019 roku AMG Brand Center w Gdańsku jest jednym z najnowocześniejszych salonów marki na świecie (a tego typu salonów jest bardzo mało, bo zaledwie 5). W salonie możemy znaleźć zarówno samochody nowe, jak i używane, a także modele pokazowe, prezentujące najnowsze osiągnięcia i innowacje marki. Salon Mercedes-Benz Witmana to definicja luksusu i najwyższej jakości. Widać, że marka ta stawia mocno na rynek polski, i że Polacy nie pozostają temu obojętni – chętnie kupują coraz więcej samochodów Mercedesa. Nic dziwnego, w końcu samochody te są najlepsze.

Marka, która zmienia się razem z nami

Mercedes-Benz tak chętnie jest wybierany przez Klientów, gdyż cały czas się zmienia, nie tracąc jednak swojego pierwotnego ducha, jakości i luksusu, za które samochody te stały się tak znane. Mercedes cały czas pracuje nad innowacjami, dopracowując wciąż stosowane technologie – tak, aby każdy Klient wyjeżdżał z salonu zadowolony.

Read Previous

Co warto zwiedzić i zobaczyć w Gdańsku?

Read Next

Miernik grubości lakieru — czy warto kupić?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *