Letnie promocje w wypożyczalniach samochodów

Zbliża się lato i urlopy, a to najlepszy czas dla wypożyczalni samochodów. W kolejkach po auta ustawiają się nie tylko stali klienci, ale również wiele osób, które po raz pierwszy chcą wynająć auto.

Każdy właściciel wypożyczalni powinien pamiętać, że jeśli uda mu się zainteresować klientów wakacyjną promocją może liczyć na ich powrót  również podczas następnego urlopu, a nierzadko również wciągu roku. Tym samym w lecie pojawiają się dziesiątki ciekawych promocji, z których warto korzystać.

7 dni w cenie 5 – darmowy weekend

Jedną z ciekawszych propozycji, które można spotkać przeglądając oferty wypożyczalni samochodów jest „darmowy weekend”. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób prywatnych wynajmujących samochód na wakacyjny wyjazd. Dzięki skorzystaniu z niej można zaoszczędzić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych (w zależności od wybranego pojazdu).  Warto zainteresować się taką propozycję nie tylko ze względu na obniżony koszt najmu, ale również ze względu na to, że darmowe dni wliczane są w weekend – co staje się dodatkowym motywatorem do wykorzystania dni wolnych na poznawanie świata.

Weekendowa obniżka cen

Inną ofertą, którą serwuje nam dość często wypożyczalnia samochodów Gdańsk – www.exel.gda.pl, jest weekendowa obniżka cen. Warunki takich promocji są bardzo zróżnicowane, ale najczęściej klientom, chcącym skorzystać niej stawia się kilka warunków. W pierwszej kolejności samochód musi być wynajęty na min. 2 dni. Po wtóre w okres wynajmu musi być wliczony dzień weekendowy – czyli sobota lub niedziela. Często warunkiem dodatkowym jest maksymalna długość wynajmu na poziomie do 4 dni. Jeśli klient wypożyczalni spełnia te warunki, wówczas może liczyć na obniżkę ceny nawet o połowę.

Karta lojalnościowa

Wiele wypożyczalni samochodowych ma dla swoich stałych klientów karty lojalnościowe, których posiadanie uprawnia do zniżek i różnego rodzaju bonusów. Posiadacz karty lojalnościowej może liczyć np. na zniżki na niektórych stacjach benzynowych, tańsze wypożyczanie samochodu, darmowe dni wynajmu czy dodatkowe wyposażenie za niższą cenę. Karty lojalnościowe są szczególnie interesującą propozycją dla osób często korzystających z usług danej wypożyczalni samochodowej.

Wakacje to czas, kiedy szczególnie często podróżujemy. W tym też czasie znacznie częściej korzystamy z wynajętych samochodów. Jednakże planując swój wyjazd warto zapoznać się z ofertami co najmniej kilku wypożyczalni i bardzo dokładnie przeliczyć wszystkie koszty związane z wypożyczeniem samochodu. Często zdarza się, że usługa, która w jednej wypożyczalni uznawana jest za „Gratis” w innej jest bezpłatna standardowo. Podobnie wygląda sprawa promocyjnych cen. Cena promocyjna wynajmu w jednej wypożyczalni może być znacznie wyższa aniżeli standardowa cena w innej firmie, stąd też należy uważać na wszelkiego rodzaju promocje, aby nie okazało się, że w ostatecznym rozrachunku przepłaciliśmy w „promocji”.

Autor artykułu: Artykuł został przygotowany przez firmę Exel – Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lidera branży na terenie woj. Pomorskiego

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Read Previous

Wyważanie kół samochodów ciężarowych

Read Next

Tanie naprawianie auta – części oryginalne czy zamienniki?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments