Spokojna i malownicza okolica blisko stolicy ? nowe mieszkania w Markach

Wiele osób decyduje się szukać swoich przyszłych mieszkań w pobliżu dużych miast – ceny w ich okolicach są o wiele niższe, niż w ich obrębie, a przy tym dojazd do pracy czy szkoły w centrum nie stanowi problemu. Nowe mieszkania w Markach posiadają wszystkie te zalety – umiejscowione są w centrum niewielkiego miasta, gdzie panuje spokojna i bezpieczna atmosfera, a przy tym posiadają łatwy dojazd do stolicy – miejscowość leży bowiem zaledwie kilkanaście minut drogi od Warszawy.

Nieruchomości w Markach na spokojnym osiedlu

Osiedle Promienna składa się z 9 nowoczesnych bloków, w których umiejscowionych zostanie aż 400 nowych mieszkań (http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/) o zróżnicowanym metrażu i układzie. Osiedle jest ogrodzone, pełne pięknej zieleni i bezpiecznych placów zabaw dla dzieci, dzięki czemu stanowi wymarzone miejsce na osiedlenie się z rodziną.

W najbliższej okolicy osiedla znajdują się sklepy, szkoły i przychodnie, dzięki czemu wszystkie najważniejsze obiekty są na miejscu. Spokój, a przy tym dostęp do infrastruktury – te dwie cechy z pewnością zadowolą każdego mieszkańca.

Do zalet okolicy należą piękne tereny rekreacyjne i wypoczynkowe – bliskość Jeziora Czarnego, Rzeki Długiej oraz Lasów Drewnickich umożliwia aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu z całą rodziną. Ponadto miejscowość posiada także zadbany Park Miejski.

Marki – nowe mieszkania w wygodnej lokalizacji blisko stolicy

Dla wielu osób bliskość dużego miasta będzie niewątpliwą zaletą. Nowe mieszkania w Markach to idealny kompromis, ponieważ mieszkańcy mogą w nich odpocząć od wielkomiastowego  zgiełku, przy czym bez przeszkód mogą dojeżdżać do szkoły czy pracy w stolicy, a także swobodnie korzystać z oferowanych przez nią atrakcji i rozrywek.

Dojazd z Osiedla Promienna do Warszawy jest bardzo prosty – dla zmotoryzowanych będzie to zaledwie kilkanaście minut aleją Piłsudskiego lub Trasą Toruńską, natomiast osoby preferujące komunikację miejską mają do wyboru aż sześć linii autobusowych, w tym linię nocną.

Sprzedaż mieszkań o zróżnicowanym metrażu

Nieruchomości w markach to duży wybór wśród mieszkań na sprzedaż o różnorodnym metrażu i układzie. Kupujący mają do wyboru lokale 2, 3 oraz 4-pokojowe, o wielkości od 35 do 84 m2. Są wyposażone w balkony i tarasy (w przypadku mieszkań umiejscowionych na piętrach) lub ogródki lokatorskie (lokale na parterze). Ponadto, każda z nieruchomości posiada dostęp do komórki lokatorskiej oraz podziemnego garażu.

Deweloper postanowił wyjść naprzód młodym rodzinom i zadbał o to, by część mieszkań spełniała wymagania lokalowe programu MDM.

Deweloper w Markach – mieszkania rynku pierwotnego z wykończeniami

Prowadzona sprzedaż mieszkań rynku pierwotnego w Markach obejmuje lokale z wykończeniami, oddawane właścicielom w stanie deweloperskim. Każde z nowych mieszkań jest już wyposażone w:

– antywłamaniowe drzwi wejściowe,

– okna PCV,

– tynki gipsowe z dwukrotnym gruntowaniem,

– pełne okablowanie wszystkich pomieszczeń, włącznie z instalacją elektryczną, telewizyjną i telefoniczną,

– kontakty i włączniki świateł.

Ponadto właściciel mieszkania może zamówić u dewelopera instalację kuchenki gazowej lub elektrycznej, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Wszystkie wykorzystanie do wykończenia mieszkania materiały są wysokiej jakości – zostały założone z myślą, by mogły służyć właścicielom przez wiele lat.

Oceń post

Poprzedni artykuł

Oleje silnikowe do aut jak je dobrze wybrać?

Następny artykuł

Zastosowanie stali nierdzewnej w armaturze przemysłowej

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *