Segment na emeryturze – jak wybrać dogodną lokalizację?

Starych drzew się nie przesadza, a może jednak? Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe to inwestycje, które wychodzą naprzeciw zróżnicowanym potrzebom mieszkańców. W ten trend doskonale wpisuje się są segmenty nad jeziorem powstające w gminie Lesznowola. Skąd to przekonanie?

  • Dogodna lokalizacja

Lesznowola to malownicza gmina położona w niedalekim sąsiedztwie Piaseczna, Nowej Iwicznej oraz Józefosławia. Gmina jest doskonale skomunikowana z Warszawą, dlatego realizowane na jej terenie inwestycje mieszkaniowe są szczególne popularne wśród mieszkańców Stolicy i okolicy.

Segmenty nad jeziorem w Lesznowoli (http://lakevillage.pl/) to inwestycja skierowana przede wszystkim do osób, które są już męczone życiem w zgiełku miasta, ale wciąż z tym miastem silnie związane – względami zawodowymi, rodzinnymi, zdrowotnymi czy towarzyskimi. Dom z widokiem na jezioro otoczone ścieżkami spacerowymi i pomostami do idealne miejsce żeby rozpocząć nowy etap życia, niezależnie od tego czy właśnie zakładamy rodzinę, czy przechodzimy na upragnioną emeryturę.

  • Malownicze otoczenie

Osobom, które zawsze lubiły Ursynów, z pewnością przypadnie do gustu zarówno Nowa Wola, na terenie której zlokalizowane jest osiedle Lake Village, jak również cała gmina Lesznowola. W najbliższym sąsiedztwie, jak i dalszym otoczeniu inwestycji dominują tereny zielone, które stwarzają niezliczone okazje do aktywnego wypoczynku. Ale nie trzeba szukać tak daleko…

Już samo osiedle z prywatnym jeziorem, ścieżkami spacerowymi, pomostami i ławeczkami daje dużo możliwości spędzania czasu na wolnym powietrzu. Dodatkowym atutem segmentów jest własny niewielki ogródek, którego areał stwarza dogodne warunki zarówno do odpoczynku, jak i prac ogrodowych. Na terenie ogródka można hodować warzywa, uprawiać kwiaty lub zorganizować plac zabaw dla wnucząt.

  • Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura

Choć niektórym trudno w to uwierzyć podwarszawskie miejscowości, takie jak Nowa Iwiczna, Piaseczno, Lesznowola oraz Józefosław to bardzo dobrze rozwinięte ośrodki z doskonałą infrastrukturą oraz bogatym zapleczem usługowym. Znajdują się tu sklepy, przedszkola i szkoły, poradnie lekarskie, a także ośrodki kulturalno-rozrywkowe. To wszystko sprawia, że mieszkańcy segmentów Lake Village mogą się cieszyć urokami mieszkania na wsi, jednocześnie nie rezygnując z dobrodziejstw, jakie ma im do zaoferowania miasto.

Dodatkową zaletą, o której już wspominaliśmy jest dobre skomunikowanie z Warszawą, dzięki czemu przeprowadzka na wieś nie musi się wiązać z rezygnacją z bogatej oferty kulturowo-eventowej Stolicy.

  • Możliwość skorzystania z opcji „segment pod klucz”

Segment w stanie deweloperskim wymaga ogromnego nakładu pracy, zanim będzie można w nim zamieszkać. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom seniorów inwestor wzbogacił swoją ofertę o możliwość zamówienia lokalu mieszkalnego w stanie do zamieszkania, tzw. „pod klucz”. W prawdzie czas oczekiwania na klucz jest w tym przypadku nieco dłuższy, ale możliwość wyboru materiałów wykończeniowych oraz efekt końcowy rekompensują oczekiwanie.

Poprzedni artykuł

1001 pomysłów na pomalowanie ławki ogrodowej

Następny artykuł

Kiedy konieczna jest naprawa układu hamulcowego?

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *