Usuwanie terkotania osłony klapy bagażnika

Dolegliwość hatchbaków dla jednych uciążliwa dla innych nie
W GP usuwamy w następujący sposób:

1.stawiamy diagnozę czy to na pewno osłona.W tym celu wykonujemy jazdy próbne używając w tym celu żony lub innego osobnika posiadającego prawo jazdy. Wcześniej przygotowujemy dwie pełne paczki chusteczek higienicznych.Jazdy wykonujemy koniecznie po wyboistej nawierzchni, na długim odcinku.Jeśli terkocze, zatrzymujemy pojazd, dostajemy się do bagażnika od strony kabiny, wciskamy po paczce chusteczek między osłonę klapy a plastikowy występ na którym opiera się półka, szerokości 1,5-2cm. Jedziemy dalej.Jeśli terkotanie ustało, jesteśmy na właściwym tropie. Jest to najdłuższy etap prac;mi zajął kilka miesięcy.

2.leczymy.W tym celu zapatrujemy się w podkładkę pod mysz wytworzoną z pianki(w czarnym kolorze), obdzieramy z tkanimy, tniemy po trzy kawałki na każdą stronę i sklejamy ze sobą.Za pomocą tasmy d/k kleimy w zaznaczonym poniżej miejscu.

Osłona jak przyklejona.Mała rzecz a cieszy

Autor: kaliniec
Źródło: http://fiatpunto.com.pl

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Wymiana gum stabilizatora w VW Golf MK4

Następny artykuł

Wymiana wycieraczek samochodowych

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments