Premiera nowego urządzenia Xblitz – kamera samochodowa montowana na lusterku wstecznym samochodu Xblitz Prism

Z dniem dzisiejszym na rynek wkracza Xblitz Prism – nowa kamera samochodowa marki Xblitz. Co nietypowe dla urządzeń tego typu, Prism jest montowany na lusterku wstecznym samochodu, dzięki czemu nie ogranicza widoczności kamery. Urządzenie te nagrywa filmy w jakości FullHD (zwanym również 1080p), dzięki czemu obraz jest pełen detali i przejrzysty. Kamera posiada tryb parkowania oraz detekcji ruchu, które uruchamia kamerę i nagrywają krótkie filmy nawet, gdy pojazd stoi zaparkowany w odpowiedzi na wykryte wibracje lub ruch przed kamera.

 

Dzięki zastosowaniu nagrywania w pętli, użytkownik nie musi przejmować się pozostałą w urządzeniu pamięcią – Xblitz Prism nadpisuje starsze nagrania nowymi. Filmy nagrane w trakcie stłuczki lub nagłego hamowania są chronione przed nadpisaniem dzięki sensorowi grawitacyjnemu G-Sensor.

Obsługa kamery samochodowej Xblitz Prism jest dziecinnie prosta i odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Duże, przejrzyste przyciski w polskim menu sprawiają, że łatwo jest odnaleźć poszukiwane przez nas ustawienia czy funkcje.

 

Poprzedni artykuł

Na jakie właściwości gripów zwrócić uwagę podczas jazdy na motocyklu?

Następny artykuł

Krwawe koło, czyli jak zadbać o felgi samochodowe

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *