Profesjonalna renowacja mebli

Nawet porządne krzesła prędzej czy później mogą wymagać renowacji, szczególnie jeżeli korzystają z nich klienci restauracji lub innych obiektów. Jednocześnie zły stan krzeseł może negatywnie wpłynąć na to, jak potencjalny klient będzie postrzegał wystrój wnętrza lub nawet całą restaurację.

  1. Sprawdzony serwis mebli i krzeseł
  2. Czy warto naprawiać krzesła giętkie?
  3. Serwis krzeseł restauracyjnych

Jeżeli więc twoje krzesła wymagają naprawy, skorzystaj z oferty doświadczonego producenta krzeseł i innych mebli, który oferuje również serwis pogwarancyjny.

Sprawdzony serwis mebli i krzeseł

Firma Meble Radomsko, która od lat dostarcza meble do restauracji, hoteli i innych obiektów oraz realizuje zamówienia od klientów indywidualnych, poszerzyła swoją ofertę o profesjonalny serwis. W celu zapewnienia wszystkim klientom możliwości naprawy uszkodzonych mebli, z usługi serwisowej mogą skorzystać również właściciele wyposażenia, które zostało zakupione w innych firmach.

Czy warto naprawiać krzesła giętkie?

Dzięki naprawie krzeseł można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, które w innym przypadku trzeba by przeznaczyć na zakup nowego wyposażenia, ale też przywrócić dawny blask meblom, co poprawi wygląd całego lokalu. Czasami nawet zwykła wymiana tapicerki krzeseł restauracyjnych pozwoli uzyskać świetny efekt. Z takich usług warto również skorzystać wtedy, gdy w związku z remontem zmienił się kolor ścian lub inne dodatki, przez co dotychczasowa tapicerka nie pasuje do nowej aranżacji wnętrza. Szczegółowy opis usługi znajdziesz w zakładce naprawa siedziska krzesła giętego. Warto się z nim zapoznać, bo oprócz standardowych prac renowacyjnych przy krzesłach i meblach firma oferuje między innymi wyplatanie rafią, żyłką oraz trzciną. Dzięki temu kompleksowa naprawa siedzisk z trzciny może zostać przeprowadzona w jednym miejscu.

Krzesła gięte do restauracji WIN-KO w Krakowie
Firma Meble Radomsko, która od lat dostarcza meble do restauracji, hoteli i innych obiektów oraz realizuje zamówienia od klientów indywidualnych, poszerzyła swoją ofertę o profesjonalny serwis

Serwis krzeseł restauracyjnych

Mogłoby się wydawać, że w przypadku restauracji liczy się wyłącznie smak i jakość serwowanych potraw. W praktyce natomiast klienci coraz częściej zwracają uwagę również na wystrój wnętrz, w których podawane są posiłki. Szkoda więc ryzykować, że ktoś będzie niezadowolony z obsługi z powodu zniszczonych mebli, skoro w dowolnym momencie można zamówić profesjonalne usługi renowacji. Błyskawiczna renowacja krzeseł restauracyjnych przeprowadzana przez doświadczonych specjalistów obejmuje między innymi lakierowanie, wyplatanie, poziomowanie, klejenie oraz wymianę uszkodzonych elementów na nowe. Tego typu renowacja w fabryce MEBLE RADOMSKO dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Read Previous

Odkurzacze automatyczne – czy warto?

Read Next

Sprężarki z wtryskiem wody – zasada działania

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *