Salony samochodowe Renault w Poznaniu

Mieszkasz na terenie Poznania i zastanawiasz się nad kupnem samochodu? Poznaj salony Renault w Poznaniu oraz ASO Renault w Poznaniu. W artykule dowiesz się:

  • jakie korzyści niesie za sobą kupno Renault,
  • co zyskujesz dzięki ASO Renault.

Bogata oferta francuskiego koncernu

Renault należy do najpopularniejszych przedsiębiorstw motoryzacyjnych w skali międzynarodowej. Firma prowadzi sprzedaż różnorodnych samochodów od tych do jazdy miejskiej, luksusowego sedana, czy pojemnego minivana. W sprzedaży znajdują się nawet pojazdy elektryczne (model Zoe) oraz samochody dostawcze.

Auta Renault są przede wszystkim bardzo użyteczne i odpowiadają na codzienne potrzeby kierowców. Wyróżniają się solidnością wykonania i niskimi kosztami eksploatacyjnymi, głównie ze względu na tanie części zamienne oraz oszczędne, ale niezawodne i bardzo sprawne silniki.

Dealer Renault Poznań zapewnia, że kupno Renault z salonu pozornie może kojarzyć się z dużymi wydatkami, tak naprawdę nie są one tak bolesne dla portfela, jak się początkowo wydaje. Wszystko to za sprawą oszczędności, które możemy zauważyć, gdyż potencjalne naprawy (których jest stosunkowo mało) w ciągu pierwszych kilku lat po zakupie wykonuje się w ramach gwarancji.

Aby zakupu w salonie samochodowym Renault Poznań był lżejszy dla budżetu domowego, oferowane są atrakcyjne formy finansowania. Należą do nich przede wszystkim o możliwości zakupienia pojazdu za pośrednictwem kredytu lub wzięcia go w leasing.

W salonie Renault Poznań oferowane są do nabycia nie tylko fabryczne, ale również używane egzemplarze, które w większości zostały pozostawione przez klientów w rozliczeniu.

Autoryzowany serwis Renault Poznań

Na terenie stolicy wielkopolski znajdują się trzy aso Renault. Zajmują się one przeglądami oraz naprawą usterek w samochodzie. Przykładowymi czynnościami wchodzącymi w aso są:

  • przegląd techniczny auta,
  • wymiana oleju i podzespołów,
  • naprawa mechaniczna silnika lub blacharsko-lakierniczą (również powypadkowa),
  • sprowadzenie oryginalnej części do auta,
  • diagnostyka i doradztwo,
  • wymianę opon, czyszczenie klimatyzacji oraz inne sezonowe usługi serwisowe.

Co wyróżnia ten serwis od innych? ASO Renault Polska obowiązują narzucone przez producenta najwyższe standardy usług, które ukazują się m.in. w przyjaznej obsłudze klienta, fachowości i doświadczeniu mechaników, stosowaniu wyłącznie najlepszych, sprawdzonych podzespołów i akcesoriów, jak również najnowszych rozwiązań technologicznych w diagnostyce i naprawach.

Co ważne z autoryzowanego serwisu Renault Poznań można skorzystać zarówno w okresie trwania gwarancji, jak i po jej upływie.

Poprzedni artykuł

Najbardziej nietypowe sytuacje, w których dostaniesz odszkodowanie AC

Następny artykuł

Na jakie właściwości gripów zwrócić uwagę podczas jazdy na motocyklu?

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *