Najlepsze zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Posiadasz własne auto? Jeśli tak, z pewnością niejeden raz doceniłeś ogrom możliwości, które Ci ono oferuje. Tylko od Ciebie zależy bowiem, dokąd i o której godzinie wyruszysz tym razem. Twoje plany nie są już zależne od rozkładu jazdy polskich kolei czy zepsutego budzika kierowcy podmiejskiego busa.

Aby więc podróże zatłoczoną komunikacją publiczną już na zawsze pozostały tylko niemiłym wspomnieniem, warto zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie auta przed kradzieżą.  Tylko czy sama prewencja wystarczy?

Dziś, gdy żyjemy w czasach nieustannego rozwoju technologii antykradzieżowych, złodzieje pojazdów prześcigają się w pomysłach na obejście coraz to nowocześniejszych zabezpieczeń. Czy nie lepiej byłoby ochronić auto urządzeniem, które sprawi, że skradziony pojazd wróci do Ciebie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia przestępstwa?

Czytając ten tekst, dowiesz się więcej o specjalnym systemie do odzyskiwania samochodów po kradzieży. Wybierając go, zyskasz nie tylko pełną radiową ochronę, ale też możliwość poszerzenia jego funkcjonalności o liczne usługi dodatkowe.

Otocz swoje auto niezagłuszalną radiową ochroną przeciwkradzieżową

IKOL SVR to niezawodny system radiowy, który umożliwia namierzenie skradzionego pojazdu. Ponieważ za jego działanie odpowiada sieć autorskich stacji nadawczo-odbiorczych IKOL – jest on w pełni niezależny od innych sieci telekomunikacyjnych.

Największym atutem IKOL SVR jest jego niezagłuszalność. Nie ma na świecie zagłuszarki, która byłaby w stanie zakłócić prawidłowe działanie jego sygnału radiowego. Co więcej, użycie tego rodzaju urządzeń zostałoby wychwycone i ułatwiłoby zlokalizowanie zaginionego samochodu.

Warto również zauważyć, że sygnał IKOL SVR dociera do takich miejsc, jak garaże, tunele i metalowe kontenery.

Bezpieczeństwo samochodu w 3 wariantach

Czy wiesz, że system IKOL SVR jest dostępny w 3 wariantach? Wszystko po to, byś mógł wybrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 1. IKOL SVR Standard

Dzięki temu radiowemu systemowi do lokalizacji samochodów po kradzieży, zyskasz:

Nie musisz martwić się o swoją prywatność, ponieważ moduł ten nie zbiera żadnych danych o Twoich przejazdach – jest uruchamiany dopiero w momencie zgłoszenia kradzieży.

 1. IKOL SVR Alarm

Plan ten nie tylko zapewnia pełne radiowe zabezpieczenie pojazdu, wymienione przy wersji Standard, ale też został poszerzony o następujące dodatkowe funkcjonalności:

 • możliwość ustawiania alertów informujących o nieautoryzowanym ruchu pojazdu (mogą one być wysyłane do dowolnej liczby osób na trzy sposoby: SMS-em, mailem lub poprzez IKOL Tracker – darmową aplikację mobilną do monitoringu lokalizatorów,
 • możliwość zdalnego uzbrojenia czujników wewnętrznych auta.

Ta wersja systemu również nie śledzi kierowcy.

 1. IKOL SVR Sky

Ta wersja systemu jest najbardziej rozbudowaną propozycją od IKOL. Łączy ona w sobie funkcjonalności modułu do ochrony radiowej pojazdu i lokalizatora GPS. To dobry wybór dla kierowców, którzy nie tylko chcą być spokojni o bezpieczeństwo auta, ale też zamierzają korzystać na co dzień z usług monitoringu GPS.

Z IKOL SKy zyskasz:

 • zabezpieczenie auta przed kradzieżą (umożliwiające jego szybkie namierzenie i odzyskanie),
 • monitoring pojazdu w czasie rzeczywistym,
 • dostęp do historii przejazdów,
 • możliwość ustawiania alertów powiadamiających o ruchu pojazdu i innych zdarzeniach,
 • możliwość zdalnego uzbrajania alarmu,
 • możliwość generowania w systemie szczegółowych raportów dotyczących podróży i postojów.

Wszystkie plany IKOL SVR zapewnią Ci zatem najwyższej jakości zabezpieczenie antykradzieżowe pojazdu. Z nimi zyskasz także dodatkowe usługi, które poprawią Twój komfort korzystania z samochodu.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

5 2 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Jak rozliczać zlecenia transportowe?

Następny artykuł

Wynajmij samochód – nic prostszego

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments