Profesjonalna chemia dla myjni samochodowych Christ

Profesjonalna i nowoczesna chemia dla myjni samochodowej to niezbędne wyposażenie każdego centrum mycia pojazdów. Czy wiesz dlaczego?

Czy środki wykorzystywane do mycia są aż tak ważne?

Niezależnie od tego, czy mowa o myjni automatycznej, czy samoobsługowej, pamiętaj, że zbyt agresywna chemia może być przyczyną powstawania mankamentów na powłoce lakierniczej np. w postaci zacieków, wypłowiałych plam lub też nieestetycznych przebarwień. Żaden posiadacz samochodu nie chciałby, aby jego pojazd doznał takich uszczerbków. Z drugiej strony, wątpliwej jakości chemia na myjni może być po prostu nieskuteczna i nie radzić sobie z dokładnym oczyszczeniem karoserii, zwłaszcza w wariantach typu myjnia bezdotykowa. Właściciele i zarządcy myjni wiedzą także, że aby utrzymać stałych klientów i pozyskać nowych, należy dbać o jakość swoich usług. Wykorzystywane środki chemiczne na myjni są bez wątpienia jedną z kluczowych składowych wspomnianej jakości. Z jakiej chemii zatem korzystać?

Profesjonalna chemia dla myjni samochodowych Christ

Poznaj innowacyjną chemię dla myjni samochodowych!

Jeśli zastanawiasz się, jaka chemia dla myjni jest wysoce efektywna, pamiętaj, że nie warto eksperymentować z mało znanymi i niesprawdzonymi specyfikami. Obecna od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku firma Otto Christ AG, będąca właścicielem marki Christ Wash Systems dzięki kolosalnemu doświadczeniu i procesowi intensywnej optymalizacji właściwości produkowanych środków chemicznych dla myjni, stworzyła linię bezpiecznych i wydajnych preparatów takich jak:

 • środki myjące,
 • woski konserwujące,
 • środki koagulujące,
 • koncentraty zapachowe,
 • dezaktywatory zapachów,
 • środki czyszczące osady wapienne,
 • środki do felg,
 • i wiele innych.

Czy wiesz, co wyróżnia tę innowacyjną firmę? Christ to wiodąca na europejskim rynku marka, swoim klientom zapewnia bezpieczeństwo oraz dostęp do perfekcyjnie opracowanych środków czyszczących, które w delikatny, ale skuteczny sposób usuwają zabrudzenia i konserwują karoserię.

Jak działają środki myjące dla myjni samochodowej Christ?

Środki myjące marki Christ to chemia dla myjni, która ma silne działanie pianotwórcze i bezproblemowo radzi sobie z intensywnymi zabrudzeniami, w tym mineralnymi —  np. z felg. Wartym rekomendacji preparatem jest alkaliczny płyn do usuwania owadów, który pozostawia po sobie nieskazitelnie czystą karoserię oraz przyjemny zapach. Środki czyszczące Christ tworzą puszystą i mikrobąbelkową pianę, która w optymalny sposób przygotowuje powłokę samochodu do mycia zasadniczego. W ofercie tej marki znajdziesz zarówno chemię dla myjni automatycznej jak też wariantu samoobsługowego. Jeśli więc szukasz sprawdzonych rozwiązań, które nie zaszkodzą powłoce lakierniczej — środki marki Christ to dobry wybór.

Środki osuszające i konserwujące Christ — poznaj nowoczesne rozwiązania!

Po kompletnym umyciu powłoki samochodu warto osuszyć lakier i solidnie go zakonserwować. Płyny osuszające Christ wyraźnie przyspieszają spływanie wody z karoserii i co ważne dla właścicieli myjni — są wyjątkowo ekonomiczne. Zaletą tych środków jest fakt, że możesz je aplikować w każdym typie myjni samochodowej, także na specjalistycznych myjniach podczas spłukiwania aut ciężarowych, czy pojazdów szynowych. Marka oferuje również konserwujące preparaty w formie wosków oraz politur m.in.:

 • wosk konserwujący (do aplikacji na zimno i na ciepło),
 • wosk pianowy (zapewniający idealny połysk),
 • politura z molekułami nanocząsteczek,
 • superkoncentrat wosku (o właściwościach polerujących).

chemia dla myjni

Środki specjalnego zastosowania dla myjni samochodowych Christ.

W gamie chemii Christ znajdują się również środki specjalnego zastosowania przeznaczone dla myjni wykorzystującej technologię uzdatniania wody w celu jej ponownego użycia.

W tej grupie produktów można znaleźć również preparaty neutralizujące pH, sól zmiękczającą, czy dezaktywatory zapachu.

Wybór sprawdzonych, dobrej jakości środków chemicznych dla myjni daje gwarancję bezpieczeństwa oraz efektywnego mycia. Co więcej, Christ dba także o to, aby oferowane specyfiki umożliwiały prowadzenie biznesu w  zgodzie z ekologią, oferując bezpieczne dla środowiska i biodegradowalne produkty.

Zapewnij swoim klientom jakość na jaką zasługują- postaw na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania z marką Christ Wash Systems!

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Czy warto kupować opony bieżnikowane?

Następny artykuł

Powłoka ceramiczna na lakier. Ile kosztuje?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments