Strony internetowe szablonowe i projektowane indywidualnie.

Często klienci zadają pytanie, czym różnią się od siebie strony oparte na szablonie od tych projektowanych na indywidualne życzenie. Otóż oprócz ceny wieloma kwestiami, które postaramy się wyjaśnić.

Strony szablonowe są najtańszymi w tworzeniu, ponieważ wykorzystujemy układ, który już wcześniej ktoś wymyślił, ale w takich przypadkach nie mamy zbyt dużego pola manewru co do zmiany elementów na stronie. Musimy się godzić z tym, jak dany szablon został wykonany. Zupełnie inaczej wygląda to, gdy klienci zamawiają strony internetowe projektowane pod ich indywidualne wytyczne. W takim przypadku nie musimy iść na żaden kompromis. Strona będzie wyglądała dokładnie tak, jak ją sobie wymarzył klient. Niestety strony takie są droższe, ponieważ w procesie ich tworzenia niezbędna jest praca grafika plastyka, który projektuje oryginalny wygląd strony.

Ponadto stronę projektowaną indywidualnie musi wdrożyć programista, który nie jest absolutnie potrzebny przy wykonywaniu stron szablonowych. Na koniec o różnicach cenowych. Strony szablonowe w zależności od ilości podstron i konkretnej specyfikacji kosztują najczęściej od 300 do 700 zł netto. Strony wykonywane w oparciu o indywidualny projekt kosztują od 1800 zł netto wzwyż.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

5 1 vote
Ocena artykułu:

Poprzedni artykuł

Dekoracje ścienne

Następny artykuł

Jak uruchomić warsztat wulkanizacyjny – podpowiada sprzedawca z firmy Bogusz.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments