4 zalety podróżowania busem za granicę

Busy jeżdżące w systemie „door to door” to komfortowa forma podróżowania – są tanie, dają możliwość przewozu zwierząt i dużej ilości bagażu, a także są gwarancją terminowego dojazdu w wybrane miejsce.

4 zalety podróżowania busem za granicę

Jeżeli zastanawiamy się, na jaki środek transportu postawić, wyjeżdżając za granicę, dobrym pomysłem jest rozważenie przejazdu mikrobusem. To tańsza opcja niż prom czy samolot, a jednocześnie znacznie bardziej komfortowa, niż pociąg. Dowiedz się, jakie są zalety podróżowania busem.

Mikrobusy jako gwarancja komfortu

Mikrobusy do 8 osób często jeżdżą w systemie „door to door”, co znacznie ułatwia organizację wycieczki. Nie trzeba poszukiwać miejsc, z których odjeżdża pociąg w obcych miastach, ani czekać na odprawę, jak w przypadku podróży samolotem.

Oprócz tego wewnątrz do dyspozycji mamy klimatyzację, ogrzewanie, wygodne fotele, w których można nawet spać, a także możliwość zrobienia postoju w każdej chwili. Wynajem busa w firmie, która organizuje przewozy za granicę to gwarancja wygody i brak konieczności samodzielnego koordynowania przejazdu czy planowania trasy – za wszystko odpowiada przewoźnik.

Oszczędność – busy jako stosunkowo tani środek transportu

Koszty wynajmu busa każdorazowo rozkładają się na ilość podróżujących osób. Dzięki temu cena przewozu jednej osoby jest znacznie bardziej atrakcyjna, niż ta, którą zapłacimy za bilet na samolot. W cenie jest zazwyczaj również możliwość zabrania ze sobą większej ilości bagażu, niż w przypadku innych środków transportu. Przykładowo – w firmie Hello line, która świadczy usługi transportowe na wysokim poziomie, możemy zabrać ze sobą aż dwie duże walizki lub torby o łącznej wadze do 40 kilogramów oraz mały bagaż podręczny. Problemu nie stanowi także przewóz zwierząt w transporterze.

Poziom bezpieczeństwa oraz ubezpieczenie

Busy to sposób na bezpieczną i bezstresową podróż, szczególnie dla osób, które boją się latać. Każdy rzetelny przewoźnik dba o to, by pojazdy były w nienagannym stanie technicznym oraz posiada wszystkie niezbędne ubezpieczenia. Jeżeli zatem coś stanie się podczas podróży, można liczyć na to, że firma podstawi pojazd zastępczy i zaoferuje zadośćuczynienie, a ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Co zrobić z zieloną ścianą podczas remontu?

Następny artykuł

Jak dbać o akumulator w samochodzie?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments