Butler – profesjonalny sprzęt to podstawa!

Znana i ceniona włoska marka specjalizuje się w wyposażeniu warsztatów samochodowych oraz wulkanizacyjnych od ponad 30 lat wspomaga najlepszych specjalistów w wykonywaniu swojej pracy. Śledzenie potrzeb pracowników warsztatów oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwoliło stworzyć jej najwyższej jakości urządzenia, które codziennie ułatwiają pracę serwisantom w całej Europie. Usprawnienie oraz uproszczenie procesów naprawy i serwisu to główny wyznacznik projektowania najlepszych urządzeń do serwisowania opon samochodowych, ale również innych produktów ułatwiających codzienną pracę montażystów.

Marka Butler w swojej ofercie proponuje wysokiej jakości sprzętem dedykowanym warsztatom samochodowym i wulkanizacji takimi jak : podnośniki oraz montażownice samochodowe, wyważarki do kół, przystawki do opon nisko profilowych, a także urządzenia do dokładnego ustawiania geometrii auta.

Montażownice / demontażownice opon samochodowych marki Butler

Montażownice / demontażownice opon samochodowych marki Butler – cechuje przede wszystkim ich niezwykle oryginalny i wyjątkowy wygląd, jednak najbardziej podczas ich produkcji skupiono się na innowacyjności produktu, jego ergonomice, która sprawi, że zastosowane rozwiązania w tym urządzeniu zminimalizują jakiekolwiek ryzyko wypadków przy pracy. Montażownice działają dzięki zasilaniu sprężonym powietrzem, co zdecydowanie, czyni je bezpiecznymi, ale również pozwala na ich pracę w trudniejszych warunkach. Podczas ich projektowania, twórcy zdecydowanie postawili na ich uniwersalność, dzięki czemu montażownice pozwalają na niezawodną obsługę wszelkich typów opon, co także sprawia, iż bardzo często są one wybierane jako urządzenia do pracy mobilnej. Istnieją ich dwa rodzaje ze względu na rodzaje pojazdów: osobowe oraz ciężarowe.

Podnośniki samochodowe Butler – ogromnie istotną kwestią w wykonaniu tego typu podnośników jest bezpieczeństwo, dlatego też podnośniki tej marki zostały skonstruowane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości oraz wyposażone w odpowiedni mechanizm napędowy i wszelkie dodatkowe zabezpieczenia dające gwarancję bezpieczeństwa. Można znaleźć różne warianty dostępnych podnośników, które wybierane są indywidualnie w zależności od potrzeb: dwukolumnowe, czterokolumnowe, nożycowe czy motocyklowe.

 

Wyważarki do kół Butler – rodzaj wyważarek marki Butler jest niezwykle wiele, począwszy od łatwych w obsłudze i ekonomicznych w swej cenie, aż po wyważarki, w których zostały zastosowane najwyższej jakości nowoczesne technologie. Wyważarki zazwyczaj obsługują wszystkie typy kół – ich ogromną zaletą jest fakt, iż są to nie tylko koła samochodów osobowych, ale także aut dostawczych, a nawet kół motocykli czy skuterów. Dodatkowym atutem urządzeń tej marki jest fakt, iż są one niezwykle proste, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że wręcz intuicyjne w swej obsłudze. Ponadto program 3D umożliwia osiągnięcie jeszcze lepszych wyników pracy.

Urządzenia do geometrii kół – jak niezwykle ważną rolę spełnia geometria kół wiedzą nawet laicy. Sprzęt do jej ustawiania musi być niezwykle precyzyjny i dokładny. Urządzenia marki Butler cechuje nie tylko nowatorska technologia laserowa podczas ustawienia geometrii (pomiary są przeprowadzane są z dokładnością do 1/100 cala), ale także niezwykle profesjonalny systemem kamer oraz tarcz pomiarowych, które pozwalają na zachowanie ogromnej precyzji w wykonaniu tego zadania, oszczędzając jednocześnie czas jego wykonania.

Dodatkowo marka posiada w swojej ofercie również piaskarkę, hydrauliczną prasę warsztatową z pompą ręczną, dwoma automatycznymi prędkościami i zaworem kalibracyjnym oraz myjkę z podgrzewaną wodą w 3 modelach do wyboru.

Butler to nie tylko niezawodny sprzęt, to także jego personalizacja, która pozwala podnieść jakość świadczonych usług warsztatów z niego korzystających. Dopasowanie niezbędnych narzędzi do bezpośrednich potrzeb właścicieli warsztatu jest kluczowe w jak najlepszej organizacji pracy, aby podnieść jakość świadczonych usług przy jednoczesnym skróceniu czasu ich realizacji. Szeroka gama asortymentu marki Butler oraz fakt, iż jest on czołowym producentem na rynku europejskim, sprawiają, że produkty marki cieszą się coraz większym zaufaniem wśród klientów.

Dystrybutorem marki Butler w Polsce jest firma Bogusz z siedzibą w Bielsku-Białej posiadającą dealerów w całej Polsce. Jako importer tych urządzeń posiada serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Podczas sprzedaży i uruchomienia urządzeń przeprowadza szkolenia z zakresu obsługi urządzeń Butler. Na ich stronie internetowej www.butler.com.pl można znaleźć ich produkty

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

5 1 vote
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Maty grzewcze – idealne do ogrzewania podłogowego i nie tylko!

Następny artykuł

Co zaliczamy do uszkodzeń ponadnormatywnych pojazdów i jak je usunąć bez naprawy za miliony?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments