Specjalistyczne pojazdy elektryczne – rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw

Prowadzenie przedsiębiorstwa przemysłowego lub firmy, która dysponuje dużą powierzchnią nieruchomości, wymaga odpowiedniego podejścia do kluczowych problemów – nawet jeśli te na pierwszy rzut oka wydają się mało istotne. Jednym z interesujących rozwiązań są m.in. pojazdy elektryczne. Jesteś ciekaw, jak wykorzystać ich potencjał w codziennych czynnościach realizowanych przez zespół Twoich pracowników? Spieszymy z udzieleniem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją pojazdów

Silnika spalinowe w pojazdach funkcjonalnych bazują w większości przypadków na silnikach diesla. Przygotowane są one do wielogodzinnej pracy, dlatego warto w pierwszej kolejności ocenić realne potrzeby przedsiębiorstwa, by wybrać między silnikiem benzynowym lub zasilanym ropą. Należy jednak przyjąć, że standardowy koszt eksploatacji tego typu maszyn to ok. 30-50 zł na 100 km. W przypadku aut zasilanych energią elektryczną, można wykorzystać ładowarkę, która podłączona zostanie do paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu uzupełnienie akumulatorów będzie niemal darmowe i w pełni ekologiczne – co bez wątpienia przypadnie do gustu również Twoim potencjalnym klientom.

Funkcjonalne pojazdy elektryczne dla potrzeb Twojego przedsiębiorstwa

Frugal udostępnia przedsiębiorcom wiele fantastycznych możliwości. Do dyspozycji są m.in. pojazdy elektryczne przystosowane do transportu ludzi lub towarów – dzięki temu każda firma jest w stanie wybrać określony typ konstrukcji przystosowanej z góry do realizacji konkretnych zadań. Do tego dochodzi fakt, że firma Frugal przygotowała wiele ciekawych rozwiązań, które różnią się od siebie możliwościami, np. większą pojemnością akumulatorów lub zwiększonym potencjałem transportowym. Świetnym zobrazowaniem tego jest porównanie pojazdu Frugal Cargo2XK, który oferuje możliwość załadunku do 360 kg, z modelem Frugal Elegant CARGO, który jest w stanie poradzić sobie z załadunkiem rzędu 1000 kg!

Pojazdy elektryczne obecnie wyposażone są w wiele fantastycznych technologii, które pozwala na maksymalizację ich wydajności, możliwości i żywotności. Warto więc zapoznać się z nimi osobiście. Wszystkie szczegóły znajdziesz bezpośrednio na stronie firmy Frugal.

Zastanawiasz się nad tym, czy pojazdy elektryczne firmy Frugal spełnią Twoje oczekiwania? Specjaliści z firmy Frugal z przyjemnością pomogą wybrać odpowiedni model pojazdu elektrycznego na podstawie indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Skontaktuj się z nimi telefonicznie lub mailowo i przedstaw swoje oczekiwania, dzięki którym wspólnie dobierzecie perfekcyjny model.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

0 0 votes
Ocena artykułu:

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Poprzedni artykuł

Jak wybrać dealera samochodowego? 3 podwędzi, które mogą Ci pomóc

Następny artykuł

Wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego – dlaczego warto postawić na jakość?

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments