Samochód dostawczy – kupno czy wynajem

Wynajęcie samochodu dawno już przestało być skomplikowaną procedurą. Dzisiaj wystarczy często kilka kliknięć w telefonie lub rezerwacja na stronie www, by po kilkudziesięciu minutach siedzieć za kierownicą samochodu, którego właśnie teraz potrzebowaliśmy.

Wynajęcie samochodu dawno już przestało być skomplikowaną procedurą. Dzisiaj wystarczy często kilka kliknięć w telefonie lub rezerwacja na stronie www, by po kilkudziesięciu minutach siedzieć za kierownicą samochodu, którego właśnie teraz potrzebowaliśmy.

Samochody wynajmujemy znacznie prościej

Kilka lat temu pojawiły się pierwsze usługi carsharingowe, które bez wątpienia zrewolucjonizowały rynek wynajmu samochodów raz na zawsze. Dzięki nim wynajęcie samochodu stało się czynnością banalną, dostępną dla każdego. Co ciekawe równie łatwo możemy wynająć samochody osobowe, dostawcze jak również nawet specjalistyczne. W ślad za tego rodzaju usługami podążyły klasyczne wypożyczalnie samochodów. W ich przypadku również do minimum zmniejszono formalności, a bardzo wiele wypożyczalni definitywnie zrezygnowało ze zbyt wysokich kaucji. Rynek wypożyczalni samochodów w Warszawie jest tak duży, że bez trudu znajdziemy wypożyczalnie samochodów, oferujące dokładnie taki pojazd jakiego potrzebujemy.

Auto dostawcze – czy warto wynająć?

Wynajem auta dostawczego w Warszawie w użytku prywatnym sprawdzi się przede wszystkim wtedy, gdy potrzebujemy go dość sporadycznie, na przykład do przeprowadzki na niewielką odległość lub też do przewiezienia samodzielnie zakupionych przedmiotów większego gabarytu lub sporadycznego świadczenia usługi, w której musimy przetransportować sporo rzeczy z miejsca w miejsce. W przypadku, gdy prowadzimy działalność możemy również z wypożyczalnią wynegocjować ciekawe warunki wynajmu długoterminowego, dzięki czemu będzie to jeszcze bardziej opłacalna inwestycja.

Samochód z wypożyczalni – także z OC sprawcy

Dziś samochód dostawczy możemy wynająć również w jednej z bardzo wielu warszawskich wypożyczalni z OC sprawcy. Jeżeli tylko w wypadku lub kolizji drogowej zostało uszkodzone nasze auto dostawcze, za sam wynajem nie zapłacimy nic. To usługa popularna na rynku wynajmu już od około dekady, gdy konsumenci otrzymali taką możliwość. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, dostawczych, vanów, ale również aut specjalistycznych, o ile wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie posiada takie pojazdy w swojej ofercie.

5/5 - (2 votes)

Read Previous

Czy młodzi kierowcy muszą mieć zielony listek na aucie?

Read Next

Rozwój elektromobilności

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *